LIČIO JONŲ (Li-ion) technologija

Lengvi ir ilgaamžiai.
Naujuose “Makita“ akumuliatoriniuose darbo įrankiuose ne tik pakeistas akumuliatorius, bet tai visiškai naujas darbo įrankis.

”Makita Corporation” – pasaulyje pirmaujanti elektrinių darbo įrankių gamintoja pristatė rinkai akumuliatorinių darbo įrankių ateities technologiją. Nauja LXT Extreme Lithium-ion technologija yra didžiulis laimėjimas akumuliatorinių darbo įrankių gamyboje: dar galingesni, lengvesni. Ilgesnė akumuliatoriaus veikimo trukmė.

”Makita” ne tik pristatė rinkai patvarų akumuliatorių, bet atsižvelgdama į profesionalių vartotojų reikmes, sukūrė visiškai naują darbo įrankį.

“Makita” nauji LXT serijos modeliai yra sukurti specialiai ličio jonų (li-ion) akumuliatoriams, įrankiai yra lengvesni ir mažesni. “Makita” naujas keturių magnetų Four-pole variklis, nežiūrint į savo nedidelius matmenis, yra labai galingas. Anksčiau variklyje energija buvo generuojama kas 180o sūkių, o dabar – kas 90o sūkių.

Palyginus su Makita Ni-cd 2.0Ah akumuliatoriumi, šio akumuliatoriaus patvarumas išaugo 430%. ”Makitos” ličio jonų akumuliatoriai naudotojams suteikia nemaža pranašumų: lyginant su įprastu Ni-cd akumuliatoriumi, du kartus daugiau pakrovimo ciklų, 40 % mažesnis svoris ir 5 kartus žemesnis savaiminis išsikrovimas suteikia  galimybę darbo įrankį naudoti bet kuriuo metu.

Nauji krovikliai 3 .0Ah talpos akumuliatorių pakrauna vos per 22 minutes.

Optimali krovimo istema Active 3

 • “Bedrauja” su kiekviena baterija atskirai.
 • Atpažysta akumuliatoriaus ID ir jo istoriją.
 • Analizuoja akumuliatoriaus kondiciją.
 • Krauna optimaliai ir tolygiai su aktyvia triguba kontrole:
  Aktyvi Srovės Kontrolė
  Aktyvi Terminė Kontrolė
  Aktyvi  Įtampos Kontrolė
 • Žino kaip užrakinti akumuliatorių po kiekvieno krovimo MAXIMALIZUOJANT CIKLŲ KIEKĮ + DARBO LAIKĄ.
 • Aušina bateriją iš vidaus.