Makita technologijos

 • AVT technologija

Aktyvi vibracijos slopinimo sistema – AVT didelis žingsnis geresnių darbo sąlygų link.

AVT tai neįtikėtina anti-vibracinė technologija iš Makita ir didelis žingsnis į priekį kovojant su vibracijos sukeliama žala. Tai šuolis į didesnį darbo saugumą, nustatant standartus kuriais gali sekti visa įrankių gamybos industrija.

AVT atsirado atliekant tyrimus Kalifornijoje seisminių tyrimų stotyje; iš pradžių ši sistema buvo sukurta žemės drebėjimo stiprumo matavimui. Tai davė prielaidas AVT atsiradimui, Mokslininkai stengėsi kovoti su žemės drebėjimais, dinaminio slopinimo būdu, Dinaminis slopinimas ir yra AVT sistemos pagrindas.

Dinaminis slopinimas is esmės yra, judančios energijos sulaikymas kūne; Yra keletas būdų tai pasiekti, pvz. naudojant naudojant mechaninį slopintuvą kuris efektyviai slopina vibraciją, gražindamas energiją atgal kaip anti-vibracinę jėgą, tai duoda lygiai tokią pačią grįžtamają jėgą, kuri stiprina įrankio jėgą suteikiamą pjūklui, grąžtui ar kaltui. Padedant AVT galima dirbti, nesklaidant energijos į dirbančiojo rankas o koncentruojant ją į darbo įrankį.

Taip pat tai yra Aktyvi Antivibracinė Sistema, kuri veikia įpučiant orą į AVT kapsulės vidų  ir taip įrankio smogiamoji dalis, stumdo balansyrą į vieną ar kitą AVT kapsulės pusę.

Ši technologija leidžia sumažinti rotacinę vibraciją įrankyje ir ją panaudojant  padidinti galią iki 75%!

 

 

 

 

 • LIČIO JONŲ technologija

Lengvi ir ilgaamžiai.
Naujuose “Makita“ akumuliatoriniuose darbo įrankiuose ne tik pakeistas akumuliatorius, bet tai visiškai naujas darbo įrankis.

”Makita Corporation” – pasaulyje pirmaujanti elektrinių darbo įrankių gamintoja pristatė rinkai akumuliatorinių darbo įrankių ateities technologiją. Nauja LXT Extreme Lithium-ion technologija yra didžiulis laimėjimas akumuliatorinių darbo įrankių gamyboje: dar galingesni, lengvesni. Ilgesnė akumuliatoriaus veikimo trukmė.

”Makita” ne tik pristatė rinkai patvarų akumuliatorių, bet atsižvelgdama į profesionalių vartotojų reikmes, sukūrė visiškai naują darbo įrankį.

“Makita” nauji LXT serijos modeliai yra sukurti specialiai ličio jonų (li-ion) akumuliatoriams, įrankiai yra lengvesni ir mažesni. “Makita” naujas keturių magnetų Four-pole variklis, nežiūrint į savo nedidelius matmenis, yra labai galingas. Anksčiau variklyje energija buvo generuojama kas 180o sūkių, o dabar – kas 90o sūkių.

Palyginus su Makita Ni-cd 2.0Ah akumuliatoriumi, šio akumuliatoriaus patvarumas išaugo 430%. ”Makitos” ličio jonų akumuliatoriai naudotojams suteikia nemaža pranašumų: lyginant su įprastu Ni-cd akumuliatoriumi, du kartus daugiau pakrovimo ciklų, 40 % mažesnis svoris ir 5 kartus žemesnis savaiminis išsikrovimas suteikia  galimybę darbo įrankį naudoti bet kuriuo metu.

Nauji krovikliai 3 .0Ah talpos akumuliatorių pakrauna vos per 22 minutes.

 

 

 • MAKITA Mini 4-taktis variklis (mm4)

Mm4 yra nedidelis, 4-taktis variklis. Kaip 4-taktų variklis, pasižymi aukštu kuro suvartojimo efektyvu ir mažesniu išmetamųjų teršalų kiekiu. Jis taip pat mažas ir galingas, kaip ir 2-taktis variklis. HC + NOx (angliavandeniliai ir azoto oksidai), emisijos lygis yra dešimt kartų mažesnis negu 2-takčio variklio ir jis yra daug mažesnis nei  išmetamųjų dujų standartas Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Europoje. HC+NOx kiekis siekia tik 27g/kWh.  Be to šių variklių keliamas triukšmas yra 6,8 dB mažesnis nei 2-takčio variklio.

 

 

 •  Aplinkos apsaugos veikla

Kaip pasauliniam plataus asortimento elektrinių įrankių, kurie padeda žmonėms kurti bei tvarkyti namų  ir gyvenimo aplinką tiekėjui, yra labai svarbus požiūris  aplinkos poveikio klausimą. Makita kompanijai kaip ir kiekvienam iš mūsų rūpi aplinkos apsaugos klausimas, kaip vienas  iš svarbiausių, pavyzdžiui, pasaulinio atšilimo problema. Visą MAKITA grupė kuria tvarią perdirbimo išvystymo siekiančią visuomenę, kuri sujungia aplinkos ekonomikos peržiūrą su verslo veikla ir gyvenimo būdu nuo pagrindų.

Makita turi ilgalaikius tikslus taupyti energiją, mažinti išmetamųjų CO2 dujų kiekį, siekti nulinės emisijos iš atliekų, ir sumažinti konkrečių cheminių medžiagų naudojimą, išsaugoti aplinką, nustatyti kiekybiniai kasmetiniai tikslai šių ilgaamžių tikslų siekimui. Makita produktai yra rankiniai įrankiai su varikliais, kurie naudoja lengvas, ilgaamžiai ličio-jonų baterijas. Makita siekia ir toliau kurti produktus, kurie yra draugi tiek vartotojams, tiek aplinkai.

 

 • RoHS ekologijos atitikmuo

Nuo 2007 m. prekės nėra parduodamos jeigu jos neatitinka reikalavimų, kurie taikomi Pavojingų medžiagų naudojimo apribojimo (RoHS) direktyvos (direktyvos dėl tam tikrų pavojingų medžiagų naudojimo elektros ir elektroninėje įrangoje apribojimo), kuri buvo priimta ES  nuo 2006 liepos 1 d. (Išskyrus produktai su vidaus degimo varikliais, pneumatiniai įrankiai ir dideli medžio apdirbimo įrankiai, kurie nėra numatyti pagal RoHS standartus).

 

Pavojingu medžiagų apribojimas:

 • Švinas (Pb)
 • Gyvsidabris (Hg)
 • Kadmis (Cd)
 • Šešiavalentis chromas (Cr6+)
 • Polibromintų bifenilų (PBB)
 • Polibromintų difenilo eteriai (PBDE)

 

 • “Energy Star” sertifikatas

Energy Star ženklas yra Amerikos aplinkos apsaugos agentūros (EPA) ir skatina efektyvų elektros energijos vartojimą elektriniuose prietaisuose. Energy Star apima platų produktų asortimentą, energijos efektyvumo ir ekologiniu požiūriu, įskaitant namų elektros prietaisus, pramonines mašinas ir kompiuterius. Jei šie produktai atitinka ENERGY STAR reikalavimus, jie gali rodyti ar būti pažymėti ENERGY STAR logotipu.

MAKITA įkrovikliai (pvz. DC18RA, DC18SD ir tt) naudoja mažiau energijos nei kiti įkrovikliai, todėl jie yra kvalifikuoti ENERGY STAR sertifikato.

 

 

Straipsnis paruoštas naudojantis www.makita.ee, www.makita.biz  informacija